pondělí-pátek 

      8:00 - 16:00 

 

      NONSTOP ELEKTRO

      soboty, neděle, svátky

      a také po provozní době 

        prodej a informace po

         telefonické dohodě

      Martin Kaplan

    602 231 601

  info@toraka.cz 

Kontaktní formulář

Najdete nás i na MALL.CZ

 


 

Toraka elektro

Firma která se již 30 let zabývá prodejem, technickou podporou a elektroinstalací veškerého elektro elektroinstalačního materiálu jako jsou kabely, kabel gumové, prodlužovací kabely, zásuvkyspínače a vypínačerozvaděče, rozvodnice, staveništní rozvaděče, led osvětlení, svítidlažárovkyzářivkové trubicevýbojkynapájecí zdrojejističejističe deonyproudové chrániče, stykačerelésenzory a čidla, elektroinstalační kabelové lištyvidlice průmyslové, zásuvky průmyslovétopné rohožetopné kabely, termostaty, kamenné koberce,  protipožární ochrana a protipožární prostupy a ucpávky a mnoho dalších elektro materiálů. 

Naší kamennou prodejnu a sklady najdete v průmyslovém areálu na adrese Most- Čepirohy 115. Dále již 5 let provozuje elektronický on-line prodej na našem eshopu elektro-materialy-cz.  Toraka elektro-materiály  Prodej i technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce Vám u nás zajišťují pouze zkušení a vyučení elektrikáři. Služby nabízíme jak pro velké a malé firmy, průmyslové podniky, živnostníky ale také maloobchodní elektro prodej pro širokou veřejnost.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Délka kabelu
+
Počet zásuvek
+
S vypínačem
+
Krytí IP
+
Napětí V
+
Proudové zatížení v ampérech A
+
Maximální příkon spotřebiče W
+
Barva kabelu
+
Izolace kabelu
+
Typ označení kabelu
+
Počet a průřez vodičů v kabelu
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 51
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 51

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).