pondělí-pátek 

      8:00 - 16:00 

 

      NONSTOP ELEKTRO

      soboty, neděle, svátky

      a také po provozní době 

        prodej a informace po

         telefonické dohodě

      Martin Kaplan

    602 231 601

  info@toraka.cz 

Kontaktní formulář

Najdete nás i na MALL.CZ

 


 

Greenlux

Dovážíme a pod vlastní značkou prodáváme produkty světelné techniky - LED zdroje a svítidla, technická a podhledová svítidla, světelné zdroje a elektroinstalační materiál. Jsme ryze českou firmou, která byla založena začátkem roku 2010 zkušenými manažery s dlouholetými a hlubokými znalostmi v oboru světelné techniky a elektroinstalačního materiálu. Vzhledem ke svému dlouholetému působení na trhu LED osvětlení jsme si díky svému profesionálnímu týmu vybudovali pevné postavení nejen na českém trhu, ale pronikli jsme také i na další evropské trhy jako jsou Slovensko, Maďarsko, Polsko. 

Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky je pro nás prioritou. Pozorně nasloucháme požadavkům svých klientů a snažíme se jim co nejvíce přizpůsobit svůj rozmanitý sortiment. Udržujeme vysokou kvalitu, spolehlivost a rychlost v oblastech, které jsou pro naše zákazníky nejvýznamnější. 

Rádi pečujeme o své klienty, vycházíme jim vstříc a to především díky našim zaměstnancům, kterých si velice vážíme. Snažíme se našemu celému mezinárodnímu týmu GREENLUX poskytovat dobré zázemí a podporu v oblasti profesionálního rozvoje. 

Naší vizí je uvádět novinky a pružně tak reagovat na trh s LED osvětlením, který se velmi dynamicky mění díky novým trendům a technologiím. Součástí naší vize je nejen udržovat povědomí a růst na našich současných trzích, ale také orientace na vstup na ostatní vybrané evropské trhy.

 

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Délka kabelu
+
Počet zásuvek
+
Krytí IP
+
Napětí V
+
Proudové zatížení v ampérech A
+
Maximální příkon spotřebiče W
+
S tepelnou pojistkou
+
S dětskou pojistkou
+
Na bubnu
+
Barva kabelu
+
Izolace kabelu
+
Typ označení kabelu
+
Použití kabelu
+
Počet a průřez vodičů v kabelu
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 104
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 104

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).