Lišta kabelová elektroinstalační rohová 38x17mm 2m bílá EIP 38017 Polyprofil

výrobce:Polyprofil
katalogové číslo:EIP 38017
EAN:8595072804981
dostupnost: Skladem z obchodu
cena bez DPH:54 Kč

65 Kč

Lišta vkládací elektroinstalační rohová kabelová 38x17mm plastová bílá elektrikářská lišta pro rohové uložení a vedení kabelů a vodičů.
Lišta vkládací elektroinstalační rohová 38x17 2m je vhodná pro místnosti s obtížným přístupem k kabelům a to bez nutnosti sekání nebo vrtání do betonového panelu. Velmi rychlá a snadná instalace s kvalního a odolného plastu.

Speciální typ elektroinstalační lišty pro ukládání kabelů, hlavně v panelových domech, kde je obtížné ukládání kabelů pod omítku do panelu. Lišta výborně kopíruje a vyplní roh u podlahy. Lišta je dostatečně velká na uložení základních kabelů např.CYKY 3Cx1,5, CYKY 3Cx2,5 nebo datových kabelů UTP pro instalaci zásuvkových, světelných a datových okruhů. Na závěr je možné na povrch lišty nalepit podlahovou krytinu (koberec, lino atd...) a tím je instalace kabelů v liště bezpečně a elegantně vyřešená. Lištu můžete připevnít hmoždinkami nebo přilepeit kvalitním lepidlem nebo silkonem.

Tato rohová kabelová lišta je ideální pro rozvod elektrických kabelů v panelových domech. Je vyrobena z odolného plastu a lze ji snadno instalovat bez nutnosti sekání nebo vrtání do betonového panelu. Lištu lze přilepit vhodným lepidlem nebo silikonem nebo přivrtat na hmoždinky. Je vhodná pro použití v místnostech, kde je obtížné vrtat nebo zasekávat kabely pod omítku.

Speciální typ elektroinstalační lišty pro ukládání kabelů hlavně v panelových domech, kde je obtížné ukládání kabelů pod omítku do panelu. Do této kabelové rohové lišti lze vložit maximálně tyto počty a druhy kabelům s ohledem na tluštku izolace kabelů od jednotlivých výrobců které se může lišit.
Doporučené typy a počty kabelů
CYKY 3Cx1,5   3 - 4ks
CYKY 3Cx2,5   2 - 3ks
UTP datové kabely a zabaezpečovací kabely  5 - 8ks

Minimální prodejní i výrobní délka všech vkládacích elektroinstalačních lišty a kanálů je 2m. To znamená že lišta se prodávána v celku jako 1kus který měří 2m.

Rozměry:
Šířka: 38mm venkovní rozměr (pohledový) sponí část lišty 17mm
balení 50/96m

 

 

 

 

 

https://www.elektro-materialy.cz/