Kabel H03VV-F 3Gx0,5mm CYSY bílý ohebný flexibilní NKT kabely

výrobce:NKT s.r.o.
katalogové číslo:H03VV-F 3Gx0.5
EAN:8595697907272
dostupnost: Skladem z obchodu
cena bez DPH:26 Kč

31 Kč

Kabel H03VV-F 3x0,5 CYSY bílý ohebný flexibilní Draka kabely
Kabel ohebný H05VV-F CYSY bílý pro nízké a střední mechanické namáhání je určený do suchého prostředí a používá se zejména jako flexibilní přívodní kabel pro rozvody elektrické energie a k výrobě různých prodlužovacích kabelů.

Technické parametry
počet vodičů: 3
průřez vodiče: 0,5 mm
barva izolace: bílá, 
typ kabelu kulatý PVC
barva vodičů: hnědá, modrá, žlutozelená


Další iformace
Měděné silové ohebné flexibilní kabelys novějším značením podle harmonizovaných norem H03VV-F, H03VVH2-F a H05VV-F. H03VV-F.
Starší značení těchto ohebných PVC kabelů nejčastěji bílé barvy vrchní izolace kabelu bylo CYSY a CYLY, přičemž písmena L a S byo oznnčení (lano, šňůra)

Měděné ohebné flexibilní kabely s typem označení H03VVH2-F je plochý většinou bílý kabel a oba jsou určeny výhradně do interiérových lehčích provozů, úřadů a domácností i kuchyní pro lehká přenosná zařízení jako jsou stolní lampy, kancelářské stroje či přenosné nářadí v domácnosti.

Kabel s typem H05VV-F je kulatý měděný PVC flexibilní kabel určen také do vlhkých interiérů v domácnostech či kancelářích, do kuchyní, koupelen,ale zejména jako přívodní kabely ke spotřebičům jako jsou chladničky, pračky a sušičky.
Značení u ohebných plastových i pryžových kabelů v kódu písmenem J a G značí kabel s ochranným vodičem a písmeno O znamená kabel bez žlutozeleného vodiče.

 

 

https://www.elektro-materialy.cz/