GSM alarm VERIA 8995 SET EZS

výrobce:
katalogové číslo:VERIA 8995 SET EZS
EAN:8595560000056
dostupnost: Na dotaz cena a dostupnost
cena bez DPH:4 955 Kč

5 995 Kč

GSM alarm VERIA 8995 SET EZS

Elektronický zabezpečovací systém z řady VERIA 8995 Panther je v kategorii GSM alarmů novodobým hi-tech zařízením s mimořádným designem a propracovanou technologií, ovládaný nejmodernějším softwarem.
Systém VERIA řeší ochranu objektu před rozličnými druhy nebezpečí, jako je například narušení objektu, vloupání či ochrana před ničivými účinky požáru prostřednictvím jeho včasné identifikace a lokalizace.
Své uplatnění nachází ve všech oblastech zabezpečení, jak domácností, tak komerčních objektů menšího rozsahu.
Jeho estetický design spolu s osvětlením displeje a dotykovou klávesnicí poskytuje nový standard instalace v kategorii EZS a umožní Vám jednoduché ovládání zařízení pokročilé technologie.
Do zařízení lze přednastavit až 6 telefonních čísel. Možnost nastavení až 2 poplachových CMS čísel s 2 ID kódy pro komunikaci zařízení s centrální monitorovací stanicí (CMS) nebo pultem centrální ochrany (PCO) a 4 osobních telefonních čísel určených pro uživatele, kterým v případě poplachu ústředna zašle SMS nebo zavolá.
Podpora připojení interních a externích zařízení pro vizuální a akustickou signalizaci poplachu (bezdrátové a kabelové sirény, majáky atd.)
Do systému lze přidat až 8 bezdrátových ovladačů, 8 el. přepínačůautomatizace, bezdrátový dveřní zvonek a neomezené množství jednocestných bezdrátových sirén.

Obsah balení setu:
Ústředna VERIA 8995 řady Panther 1ks
Bezdrátový PIR detektor pohybuVERIA - 8208DP 1ks
Bezdrátový dveřní kontakt VERIA – 9102 1ks
Bezdrátový dálkový ovladač - klíčenkaVERIA – 1101 2ks, včetně baterií
Lithiové baterie CR123A 3,0V 2 ks
Napájecí adaptér DC=15V 2A 1ks
Uživatelská příručka 1ks

https://www.elektro-materialy.cz/